CHRONOS - Waza saska (donica ogrodowa)

CHRONOS - KAMIENNE DEKORACJE OGRODÓW
Donica Saska: średnica 42 cm, wysokość 43 cm / waga 36 kg

SPRZEDANO

Donica Saska – otwiera kolekcję Chronos - kamienne dekoracje ogrodów, a jej wizerunek widnieje na okładce katalogu.

Kształt tej donicy asymiluje w sobie najlepsze reguły klasycznej formy – odczytane współcześnie. W efekcie, bez estetycznego zgrzytu może być prezentowana tak w stylowym jak i bardzo modernistycznym ogrodzie, gdzie spełni funkcję przyciągającego wzrok kontrapunktu. Często wykorzystywana jest we wnętrzach, zwłaszcza w ogrodach zimowych.

Donica Saska wytwarzana jest w dwóch rozmiarach, z rekonstruowanego piaskowca, w kolorze biało-szarym lub piaskowym. Jest mrozoodporna.
Helmar Sp. z o.o. jest – od 1988 roku - specjalistą w projektowaniu i wytwarzaniu - z rekonstruowanego piaskowca - detali architektonicznych, stosowanych w dekoracji parków, ogrodów i wnętrz.
Chronos – kamienne dekoracje ogrodów, to wspólna nazwa kolekcji prezentującej wytwarzane przez firmę fontanny, zegary słoneczne, rzeźby, wazy, postumenty, ławy kamienne, kolumny oraz elementy architektury użytkowej – parapety, gzymsy, obrzeża dekoracyjne, itp.
Współpracujemy również z angielskimi manufakturami, wspierając swoją ofertę ponad 500 wzorami – utrzymanych w podobnym stylu dekoracji.
Ze względu na swój charakter i jakość wykonania, elementy kolekcji Chronos trafiają do wielu znakomitych obiektów, z Pałacem Prezydenckim w Warszawie na czele (część pozostałych referencji wymieniona jest w naszym folderze).

źródło: Helmar Sp. z o.o.
www.chronos.com.pl


© Copyright 2004-2018
Powered by KAWASoft